Transport pianin Warszawa to usługa, którą w odróżnieniu od przeprowadzki domownicy nie powinni wykonywać na własną rękę. Usługa transportu pianina ze względu na duży gabaryt, oraz wysoką wagę instrumentu, wymaga siły, doświadczenia, oraz profesjonalnego sprzętu.

Transport pianina cena

Zadzwoń do nas teraz. Wycenimy Twój transport pianina w trakcie rozmowy telefonicznej. Przygotuj się do rozmowy. Nasz przedstawiciel zada Tobie pytania które znajdziesz niżej:

  • Jaki jest adres załadunkowy
  • Jaki jest adres rozładunkowy
  • Na którym piętrze znajduje się pianino
  • Na które piętro należy dostarczyć pianino
  • Czy są dostępne windy
Transport pianin Warszawa

Transport pianin Warszawa już od 350 zł

Cena transportu pianina zaczyna się od 350 zł. Dotyczy ona transportu na terenie Warszawy z parteru na parter (bez schodów)

W przypadku wnoszenia pianina do 200 kg na piętro, lub znoszenia z piętra koszt usługi zaczyna się od 600 zł, a każde zniesione lub wniesione piętro to dodatkowy koszt w wysokości 100 zł.

Na usługę wnoszenia pianina przyjeżdżają 4 osoby. Jest to podyktowane przez przepisy BHP które przewidują że pracownik może podnieść maksymalnie 50 kg.

W przypadku gdy pianino waży między 200 kg - 300 kg na usługę przyjeżdża sześciu pracowników, a koszt usługi zaczyna się od 900 zł. Dodatkowo zniesienie, lub wniesienie pianina to koszt 200 zł za piętro. Ilość pracowników jest podyktowana przez przepisy BHP które przewidują że pracownik fizyczny może podnieść maksymalnie 50 kg.

Dbamy o pracowników

Szczególną uwagę kładziemy na bezpieczeństwo, oraz zdrowie pracowników. Zamawiając usługę transportu pianina zwróć uwagę na ilość pracowników jaką proponują Tobie konkurencyjne firmy i nie dopuść do wykorzystywania pracowników. Wiele firm oferuje przewóz pianina, oraz jego wnoszenie lub znoszenie nie bacząc na przepisy BHP co ostatecznie skutkuje kontuzjami, a niekiedy nawet kalectwem (przepuklina, uciski na kręgosłupie) Bądź odpowiedzialnym klientem i nie przykładaj ręki do wykorzystywania pracowników.

Chcesz wiedzieć więcej o przepisach dotyczących przenoszenia rzeczy przez pracowników fizycznych? wejdź w link https://przeprowadzkamieszkania.pl/2021/09/24/przeprowadzki-mieszkania-ile-powinien-wazyc-spakowany-karton/