Kompleksowe przeprowadzki mieszkania

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań w tym wariancie to najbardziej wygodne, komfortowe i kompleksowe rozwiązanie.

Materiały pakowe

Opcja kompleksowej przeprowadzki gwarantuje Tobie wszystkie materiały pakowe niezbędne do wykonania kompleksowej przeprowadzki: kartony, folia bąbelkowa, taśmy, papier pakowy, worki, folię stretch.

Profesjonalna flota pojazdów

Posiadamy pojazdy przystosowane do realizacji przeprowadzek wyposażone w windy załadowcze, oraz burty przystosowane do zabezpieczenia towaru za pomocą pasów transportowych.

Wyposażenie

Każda ekipa posiada na wyposażeniu wózki, pasy do noszenia, oraz narzędzia do prac montażowych. Dzięki temu prace związane z usługą przeprowadzki są szybkie i sprawne co w znacznym stopniu wpływa na skrócony czas wykonania przeprowadzki.

 

 

Przeprowadzka Mieszkania Warszawa Kompleksowo - infografika przedstawia co zawarte jest w wersji kompleksowej przeprowadzki mieszkania

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań to usługa którą można wycenić w trakcie rozmowy telefonicznej. Zanim do nas zadzwonisz zapoznaj się z pytaniami. Dzięki temu szybko i z łatwością będziemy mogli wycenić Twoją przeprowadzkę mieszkania w Warszawie przez telefon.

 

  1. Przygotuj listę wszystkich mebli jakie chcesz ze sobą zabrać, zarówno tych dużych jak np: szafa, jak i małych jak np: krzesło
  2. Potrzebna będzie też informacja skąd i dokąd planujesz przeprowadzkę. Nie musisz podawać dokładnego adresu, wystarczy jak poinformujesz nas z jakiej dzielnicy na jaką dzielnicę planujesz się przeprowadzić.
  3. Daj nam znać czy jest bezpośredni podjazd pod klatę. Interesuje nas podjazd zarówno w miejscu załadunku, jak i rozładunku.
  4. Istotną informacją jest to z którego piętra i na które jest przeprowadzka, oraz czy są windy?
  5. Poinformuj nas że potrzebujesz kompleksową przeprowadzkę
  6. Daj nam znać ile osób przeprowadza się z Tobą, dzięki temu w przybliżeniu będziemy wiedzieli ile będziesz mieć kartonów z ubraniami, szkłem i książkami do zabrania.

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań - etapy

Czynności związane z kompleksową przeprowadzką mieszkania

Nasza firma gwarantuje również wykonanie wszelkich czynności związanych ze spakowaniem, zabezpieczeniem wyniesieniem, transportem i wniesieniem rzeczy do docelowego pomieszczenia.

Kompleksowa przeprowadzka mieszkania składa się z wielu etapów. Poniżej opisaliśmy etapy związane z kompleksową przeprowadzką. Zapoznaj się z tymi elementami, jeżeli będziesz mieć jakieś wątpliwości zadzwoń do nas a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań to Spakowanie rzeczy do kartonów

Zanim zabezpieczymy meble najpierw opróżnimy je ze wszelkich rzeczy. Spakujemy do kartonów ubrania, szkło, książki, wyposażenie domu, oraz inne drobne rzeczy. Wszystkie delikatne rzeczy przed spakowaniem do kartonu zabezpieczymy dodatkowo folią bąbelkową, bądź papierem pakowym tak aby przedmioty nie uderzały i nie ocierały się bezpośrednio o siebie w kartonie.

Po spakowaniu drobnych rzeczy do kartonów zamkniemy pudło zaklejając je taśmą pakową. Karton podpiszemy tak aby w miejscu docelowym został dostarczony do docelowego pomieszczenia.

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań to Zabezpieczenie mebli

Po spakowaniu drobnych rzeczy do kartonów nasza firma zabezpieczy meble folią stretch, tak aby drzwi, szuflady i inne elementy ruchome nie otwierały się podczas noszenia. Ponieważ żadne elementy nie będą nam otwierać się w trakcie noszenia, pozbędziemy się również uszkodzeń na klatce schodowej.

Zabezpieczenie mebli folią stretch także usztywnia całą konstrukcję mebla, tym samym chroni przed rozchybotaniem się mebla.

Folia stretch chroni również owinięty w nią mebel przed warunkami atmosferycznymi (deszczem, śniegiem) oraz chroni przez zabrudzeniami.

Wszystkie delikatne elementy typu szkło, lakierowane fronty, skórzana tapicerka zabezpieczamy dodatkowo folią bąbelkową.

Demontaż mebli

Nie wszystkie meble da radę wnieść w całości, dlatego niekiedy niezbędny jest demontaż, oraz montaż mebli. Do tego rodzaju mebli należą szafy trzydrzwiowe, szafy narożne, wysokie szafy powyżej 2m, łóżka małżeńskie, meblościanki, itp.

Przeprowadzka poza teren Warszawy różni się przede wszystkim odległością jaką trzeba pokonać z punku A do punktu B. Jeżeli realizujesz przeprowadzkę z Warszawy to doliczamy czas powrotu do Warszawy. Jeżeli zaczynamy przeprowadzkę poza terenem warszawy to doliczamy czas dojazdu do klienta

Transport autem o powierzchni

  • 18m3 stawka godzinowa wynosi 200 zł/h 
  • 36m3 stawka godzinowa wynosi 400 zł/h

Chcesz zrobić część przeprowadzki we własnym zakresie? Zobacz inne standardy przeprowadzki