Standardowe przeprowadzki mieszkania

Standardowe przeprowadzki mieszkań to najbardziej popularny wariant przeprowadzki. W tym rozwiązaniu to Ty pakujesz swoje drobne rzeczy do kartonów, a my zajmujemy się resztą. 

Materiały pakowe

Standardowa przeprowadzka gwarantuje Tobie wszystkie materiały niezbędne do zabezpieczenia mebli: folia bąbelkowa, oraz, folię stretch.

Standardowe przeprowadzki mieszkań to Profesjonalna flota pojazdów

Posiadamy pojazdy przystosowane do realizacji przeprowadzek. Nasze auta wyposażone są w windy załadowcze, oraz burty przystosowane do zabezpieczenia towaru za pomocą pasów transportowych.

Standardowe przeprowadzki mieszkań to Wyposażenie

Każda ekipa posiada na wyposażeniu wózki, pasy do noszenia, oraz narzędzia do prac montażowych. Dzięki temu prace związane z usługą przeprowadzki są szybkie i sprawne co w znacznym stopniu wpływa na skrócony czas wykonania przeprowadzki.

Przeprowadzka Mieszkania Warszawa. Infografika przedstawia co zawarte jest w wersji standardowej przeprowadzki mieszkania
Standardowa Przeprowadzka Mieszkania Warszawa.

Standardowe przeprowadzki mieszkań to usługa którą można wycenić w trakcie rozmowy telefonicznej. Zanim do nas zadzwonisz zapoznaj się z pytaniami. Dzięki temu szybko i z łatwością będziemy mogli wycenić Twoją przeprowadzkę mieszkania w Warszawie przez telefon.

 

  1. Przygotuj listę wszystkich mebli jakie chcesz ze sobą zabrać, zarówno tych dużych jak np: szafa, jak i małych jak np: krzesło
  2. Potrzebna będzie też informacja skąd i dokąd planujesz przeprowadzkę. Nie musisz podawać dokładnego adresu, wystarczy jak poinformujesz nas z jakiej dzielnicy na jaką dzielnicę planujesz się przeprowadzić.
  3. Daj nam znać czy jest bezpośredni podjazd pod klatę. Interesuje nas podjazd zarówno w miejscu załadunku, jak i rozładunku.
  4. Istotną informacją jest to z którego piętra i na które jest przeprowadzka, oraz czy są windy?
  5. Poinformuj nas że potrzebujesz standardową przeprowadzkę
  6. Daj nam znać ile osób przeprowadza się z Tobą, dzięki temu w przybliżeniu będziemy wiedzieli ile będziesz mieć kartonów z ubraniami, szkłem i książkami do zabrania.
przeprowadzki mieszkań warszawa

Standardowe przeprowadzki mieszkań - spakuj rzeczy we własnym zakresie

Spakuj ubrania, szkło, książki i inne drobne rzeczy we własnym zakresie, a my wykonamy za Ciebie resztę pracy.

Nie przeciążaj kartonów

Ze względu na przepisy PHP oraz dbałość o zdrowie naszych pracowników zwróć uwagę aby nie przeciążać kartonów. Pakując rzeczy pamiętaj aby spakowany karton nie przekraczał wagi 30 kg. Zasada jest prosta im cięższe przedmioty, tym mniejsze kartony, im lżejsze przedmioty tym większe kartony.

Spakuj dobrze kartony

Pakując kartony pamiętaj aby na początku zakleić taśmą pakową spód kartonu, aby po podniesieniu go z podłogi nie wysypały się z niego rzeczy. W tak przygotowany karton możesz umieszczać przedmioty. Na spodzie połóż cięższe i wytrzymałe przedmioty, a na wierzchu układaj lekkie i delikatne rzeczy. Delikatne rzeczy typu szkło, porcelana itp. owiń dodatkowo folią bąbelkową lub papierem pakowym. Wolne powierzchnie w kartonie wypełnij folią bąbelkową lub papierem. Następnie zaklej wierzch kartonu, dzięki temu nic z niego nie wypadnie.

Oznacz kartony

Jeżeli w kartonie są delikatne rzeczy oznacz go jako delikatny. Napisz również na kartonie miejsce w docelowe w które pracownicy mają dostarczyć pudło.

Przeprowadzki mieszkań poza miastem Warszawa

Przeprowadzka poza teren Warszawy różni się przede wszystkim odległością jaką trzeba pokonać z punku A do punktu B. Jeżeli realizujesz przeprowadzkę z Warszawy to doliczamy czas powrotu do Warszawy. Jeżeli zaczynamy przeprowadzkę poza terenem warszawy to doliczamy czas dojazdu do klienta

Transport autem o powierzchni

  • 18m3 stawka godzinowa wynosi 200 zł/h 
  • 36m3 stawka godzinowa wynosi 400 zł/h

Zobacz inne standardy przeprowadzki

Chcesz aby firma przeprowadzkowa wykonała za Ciebie wszystkie czynności związane z przeprowadzką? A może Ty chcesz wszystko zrobić we własnym zakresie.