Tanie Przeprowadzki Mieszkań Warszawa to usługa którą można wycenić w trakcie rozmowy telefonicznej. Zanim do nas zadzwonisz zapoznaj się z pytaniami. Dzięki temu szybko i z łatwością będziemy mogli wycenić Twoją przeprowadzkę mieszkania w Warszawie przez telefon.

 

  1. Przygotuj listę wszystkich mebli jakie chcesz ze sobą zabrać. Pamiętaj że w ekonomicznej przeprowadzce wszystkie meble powinny być zabezpieczone. 
  2. Potrzebna będzie też informacja skąd i dokąd planujesz przeprowadzkę. Nie musisz podawać dokładnego adresu, wystarczy jak poinformujesz nas z jakiej dzielnicy na jaką dzielnicę planujesz się przeprowadzić.
  3. Daj nam znać czy jest bezpośredni podjazd pod klatę. Interesuje nas podjazd zarówno w miejscu załadunku, jak i rozładunku.
  4. Istotną informacją jest to z którego piętra i na które jest przeprowadzka, oraz czy są windy?
  5. Poinformuj nas że potrzebujesz tanią przeprowadzkę
  6. Podaj nam informację ile kartonów, paczek chcesz przewieźć. Jeżeli jeszcze nie wiesz, to powiedz nam ile osób przeprowadza się z Tobą. Dzięki temu w przybliżeniu będziemy wiedzieli ile będziesz mieć kartonów z ubraniami, szkłem i książkami do zabrania.
Tania Przeprowadzka Mieszkania Warszawa - infografika przedstawia co zawarte jest w standardzie taniej przeprowadzki
Tania Przeprowadzka Mieszkania Warszawa

Tanie Przeprowadzki Mieszkań Warszawa

Przeprowadzka ekonomiczna to najtańszy wariant przeprowadzki. W tym rozwiązaniu to Ty pakujesz swoje drobne rzeczy do kartonów, oraz zabezpieczasz meble. Nasza firma zajmie się załadunkiem, transportem i rozładunkiem.

Tanie Przeprowadzki Mieszkań Warszawa - Zabezpiecz meble

Tania przeprowadzka charakteryzuje się tym że to Ty zabezpieczasz meble. Ważne aby było to zrobione jak najlepiej. Najważniejsze jest żeby wszystkie ruchome elementy w meblach typu drzwiczki, szuflady itp. były unieruchomione tak aby w trakcie noszenia nie otwierały się i nie wysuwały. Do tego typu zabezpieczenia mebli doskonale sprawdza się folia stretch. Ważne żeby delikatne powierzchnie wyposażenia domu zabezpieczyć dodatkowo folią bąbelkoą 

Tanie Przeprowadzki Mieszkań Warszawa - Spakuj drobne rzeczy do kartonów

Pakując kartony pamiętaj aby na początku zakleić taśmą pakową spód kartonu, aby po podniesieniu go z podłogi nie wysypały się z niego rzeczy. W tak przygotowany karton możesz umieszczać przedmioty. Na spodzie połóż cięższe i wytrzymałe przedmioty, a na wierzchu układaj lekkie i delikatne rzeczy. Delikatne rzeczy typu szkło, porcelana itp. owiń dodatkowo folią bąbelkową lub papierem pakowym. Wolne powierzchnie w kartonie wypełnij folią bąbelkową lub papierem. Następnie zaklej wierzch kartonu, dzięki temu nic z niego nie wypadnie.

przeprowadzki mieszkań warszawa

Kup materiały do zabezpieczenia mebli, oraz spakowania drobnych rzeczy do kartonów

Poniżej na zdjęciach masz niezbędne opakowania, dzięki którym przygotujesz swoje rzeczy do przeprowadzki. Jeżeli chcesz zrobić zakupy on-line to kliknij w zdjęcia. Przeniosą Cię one do sklepu. Zakupy możesz zrobić z odbiorem osobistym lub z dostawą kuriera

Wyposażenie

Każda ekipa która przyjeżdża na tanią przeprowadzkę posiada na wyposażeniu wózki, pasy do noszenia, oraz narzędzia do prac montażowych. Dzięki temu prace związane z usługą przeprowadzki są szybkie i sprawne co w znacznym stopniu wpływa na skrócony czas wykonania przeprowadzki.

Przeprowadzka poza teren Warszawy różni się przede wszystkim odległością jaką trzeba pokonać z punku A do punktu B. Jeżeli realizujesz przeprowadzkę z Warszawy to doliczamy czas powrotu do Warszawy. Jeżeli zaczynamy przeprowadzkę poza terenem warszawy to doliczamy czas dojazdu do klienta

Transport autem o powierzchni

  • 18m3 stawka godzinowa wynosi 200 zł/h 
  • 36m3 stawka godzinowa wynosi 400 zł/h

Zobacz inne standardy przeprowadzki

Chcesz aby firma przeprowadzkowa wykonała przeprowadzkę częściowo, lub w całości za Ciebie? Zobacz nasze inne standardy.