Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, oraz innych pomieszczeń to nasza dodatkowa usługa, którą możemy zaoferować naszym klientom. Wiemy jak najtaniej pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Wiemy gdzie za darmo można pozbyć się w sposób legalny mebli, oraz innych gabarytów. Współpracujemy z firmami wynajmującymi kontenery w atrakcyjnych na atrakcyjnych warunkach. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej.

Opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic do altanki śmietnikowej, bądź miejsca składowania gabarytów.

Jest parę sposobów na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. W przypadku pojedynczych mebli warto rozpatrzeć najprostszą opcję, czyli wystawieniem mebli pod altankę śmietnikową, lub do miejsca wskazanego przez administratora budynku. Te rozwiązanie dotyczy przede wszystkim mebli, lub innych gabarytów. Nielegalne jest wyrzucenie niewygodnych odpadów typu sprzęt RTV i AGD, opony, baterie, materiały budowlane po remoncie do zwykłych pojemników.  . Wtedy na pomóc może PSZOK, lub wynajęcie kontenera na odpady.

PSZOK

PSZOK to skrót od selektywnego zbierania odpadów komunalnych. W każdej gminie jest takie nieodpłatne miejsce jak PSZOK, gdzie możesz pozbyć się w zasadzie wszystkich niewygodnych odpadów z gospodarstwa domowego. Ważne jest to, że musisz być na miejscu, ponieważ PSZOK nie obsługuje firm. Najlepiej jak przed przyjechaniem do punktu uzgodnisz wszystkie szczegóły z danym PSZOK-iem.

Wadą tego rozwiązania jest to że dane rzeczy trzeba załadować na auto, następnie przetransportować do PSZOK-u, a następnie rozładować. Wpływa to na czas wykonania usługi, a czas to pieniądz. Dodatkowo nie każda firma będzie chciała przewieźć rzeczy które mogą zabrudzić pakę auta, zostawić po usłudze nieprzyjemny zapach, bądź rzeczy po odpluskwianiu. W tym przypadku może pomóc kontener na odpady.

Kontener na odpady

Wynajęcie kontenera to najbardziej komfortowe rozwiązanie. Ponieważ możesz w niego wrzucić prawie wszystko. W niektórych przypadkach za wyrzucenie np eternitu, olejów, opon itp może dodatkowa opłata. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie ponieważ wszystko odbywa się w miejscu gdzie jest opróżnianie pomieszczeń.

Opróżnianie mieszkań, piwnic, garaży, strychów

Oferujemy opróżnianie pomieszczeń w atrakcyjnej cenie. Chcesz wiedzieć ile kosztuje opróżnianie pomieszczeń? Zadzwoń do nas teraz