Transport mebli

Transport mebli to usługa dla osób które potrzebują przewieźć tylko meble. W tym przypadku masz następujące możliwości:

  • Wynajęcie kierowcy z busem, który wykona transport
  • Zamówienie ekipy, która zabezpieczy meble, a następnie wykona załadunek, transport, oraz rozładunek

Transport mebli – Wynajęcie kierowcy z busem już od 180 zł

W tym wariancie to do twoich zadań należy przede wszystkim zabezpieczenie mebli, oraz załadunek i rozładunek. Dla Twojej wygody auto jest wyposażone w niezbędny sprzęt, który pomoże Ci w wykonaniu tego zadania. Do dyspozycji masz wózki, a także pasy do zamocowania mebli do burty auta. Jednak materiały do zabezpieczenia mebli musisz zorganizować we własnym zakresie. Do zabezpieczenia mebli będziesz potrzebować folię stretch, ewentualnie folię bąbelkową. Jeżeli nie masz materiałów do zabezpieczenia mebli możesz zamówić je w Pakolandia.pl

Transport mebli z wynajęciem ekipy do załadunku i rozładunku już od 250 zł

Nie masz możliwości wykonania załadunku i rozładunku mebli we własnym zakresie? Dlatego proponujemy Ci wynająć ekipę która zrobi to za Ciebie. W tym przypadku ekipa przede wszystkim profesjonalnie przygotuje meble do transportu, a następnie wykona załadunek, oraz rozładunek.  Dlatego nie musisz się o nic matrwić. Tylko wskaż które meble mają być zabrane.

W przypadku, gdy okaże się że trzeba wykonać demontaż mebli, oraz ich ponowny montaż, nie musisz się tym martwić. Każda ekipa na wyposażeniu auta posiada narzędzia na wypadek takich okoliczności.

Transport gabarytów od 350 zł

W przypadku ciężkich mebli, które ważą powyżej 100 kg (posiadamy mobilną wagę) usługę wyceniamy indywidualnie. Są to najczęściej meble z litego drewna, tudzież meble o dużych rozmiarach, do których potrzeba niekiedy nawet 4 pracowników.

Wycena transportu mebli

Przygotuj się do rozmowy z naszym przedstawicielem. Zmierz wymiary mebli i zadzwoń do nas lub napisz e-email. Wycena transportu mebli odbywa się na podstawie rozmowy telefonicznej, bądź konwersacji e-mail. W razie niejasności poprosimy Cię o przesłanie zdjęć.

Przeprowadzka

Jeżeli oprócz mebli masz do przewiezienia różne inne przedmioty, kartony, torby lub paczki to skorzystaj z usługi Przeprowadzki